pátek 21. února 2020 Lenka

Tečku za projektem Movember udělá snídaně v TempleStore

TempleStore České Budějovice pořádá v rámci projektu Movember 2013, jehož cílem je zvýšit všeobecné povědomí o prevenci rakoviny prostaty, páteční Movember snídani. „Bude to taková sladká tečka za celým listopadovým movemberováním,“ hlásí pořadatelé akce.

V budějcké prodejně TempleStore v Kanovnické ulici pod Černou věží posnídáte mezi 7. a 10. hodinou kávu, čaj a skvělé domácí koláče s láskou napečené Temple teamem!

TempleStore je exkluzivním partnerem Horsefeathers Movember teamu a jako jeden z mála prodejců v České republice prodává speciální řadu HF Movember produktů.

Snídaně proběhne v nově zrekonstruované prodejně TempleStore, která nabízí trendy a fashion oblečení v moderním interiéru. Pokud se nemůžete zúčastnit snídaně, soutěžte s TempleStore o outfit dle vlastního výběru.

Nezapomeňte zajít v pátek ráno Movember menu za 99 Kč (snídaně + hrneček TempleStore). V případě, že jste si již zakoupili tričko nebo Movember hrneček, který už je beznadějně vyprodaný,  stačí si ho přinést s sebou a snídani máte od TempleStore zadarmo.

Z každého prodaného hrnečku věnuje TempleStore 40 Kč na konto Movember.

PR text

Štítky TempleStore, Movember snídaně, Movember, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.