pátek 7. srpna 2020 Lada

Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhrajte pobyt pro dvě osoby na dvě noci v krásném českobudějovickém Hotelu Budweis

Stojí v centru města – v klidném a romantickém místě slepého ramene řeky Malše. Hotel Budweis v Českých Budějovicích je stálicí, do které se vracejí lidé z celého světa. Vy si pobyt v něm budete moci užít zcela zdarma, tedy pokud správně odpovíte...

Z jakého století pocházel mlýn, který byl přestavěn na Hotel Budweis?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Soutěž o nákup kvalitního BIO hovězího masa z Novohradských hor a České Kanady

NAŠE FARMA je společným projektem několika jihočeských, výhradně ekologických farem z Novohradských hor a České Kanady. Pod značkou NAŠE FARMA spouští nový online obchod na prodej vyzrálého BIO hovězího masa.

Kdo vyhraje Motoráka měsíce za únor?

Anketa o Motoráka měsíce má před sebou další hlasování. V něm se ukáže, koho fanoušci zvolí za nejúspěšnějšího hráče v únoru, kdy Motor odehrál osm utkání. Rozhodnete se pro Reného Vydareného, Matouše Venkrbce nebo Václava Karabáčka?

SOUTĚŽ: Motor poměří síly s Porubou

Motor má před sebou poslední zápas před play off. V sobotu nastoupí proti ostravské Porubě. Zopakuje úspěch z posledních zápasů? Díky soutěži s Budějckou Drbnou to může jede čtenář zjistit přímo ze stadionu.

SOUTĚŽ: Poslední domácí zápas základní části je tady. Jihostroj nastoupí proti Dukle

Jihostroj čeká v sobotu speciální utkání. Volejbalisté odehrají poslední domácí zápas základní části a navíc oslaví výročí, a to 20 let od zisku prvního mistrovského titulu. Zápas proti Dukle Liberec začíná už v 16 hodin a díky soutěži s...

SOUTĚŽ: Kapela Mirai míří do Budějc. Startuje jarní turné

Kapela Mirai je aktuálně nejlepší mladou českou kapelou. Důkazem jsou dvě nominace na ceny Anděl, vyprodaná podzimní tour včetně pražského Fora Karlín, dvě první místa v Hudebních cenách Evropy 2 za singl roku – ØTCHI a domácí album...

SOUTĚŽ: Poslední dva domácí zápasy před play off. V pondělí nastoupí Motor proti Slavii

Kdy začne na jihu Čech vrchol sezony, tedy play-off, to už je jasné. Ještě předtím ale nastoupí Motor v domácím zápase proti Slavii. Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na pondělní utkání.

SOUTĚŽ: V pátek přijede Baník. Naváže Dynamo na sérii výher?

Dynamo čeká už tento pátek domácí zápas proti Baníku Ostrava. Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na tento zápas. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

SOUTĚŽ: Motor změří v retro zápase síly s týmem Litoměřic

Už v úterý se mohou fanoušci Motoru těšit na další domácí zápas. V retro dresech nastoupí budějčtí hokejisté proti týmu Litoměřic. Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na toto speciální utkání.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.