úterý 29. září 2020 Michal

SOUTĚŽ: Třetí listopadovou sobotu se Divadlo U Kapličky přenese díky Aiwa! Festivalu do Orientu

Jak lépe strávit chladnou listopadovou sobotu než pohledem na krásné tanečnice na pódiu, s talířem vynikající indické kuchyně, sklenicí teplého voňavého čaje, domácími sladkostmi a nákupem vánočních dárků od jihočeských výrobců? To všechno pod jednou střechou českobudějovického Divadla U Kapličky nabídne 19. listopadu Aiwa! Festival.

Program zde bude probíhat po celé odpoledne a je vhodný i pro děti – ty mají do 15 let vstup zcela zdarma. Dospělí zaplatí pouze 50 korun a mohou se již od 11:30 ponořit do prohlížení stánků s rukodělnými výrobky, jídlem a čajem. S něčím dobrým na zub se pak mohou usadit a kochat se pohledem na taneční program, který zároveň s bazarem probíhá na pódiu až do 15:30.

Večer je od 19:00 vyhrazen velkolepé taneční show – na pódiu ale nevystoupí jen přední orientální a flamencové tanečnice z celé České republiky, představí se i bubeníci, tanečník tribal fusion a mistr Evropy v ovládání bičů.

Více informací o Aiwa! Festivalu najdete zde: http://aiwafestival.webs.com

Vstupenky na odpolední program koupíte na místě, večerní je možné zakoupit u Hany Kupkové, tel.: 775 677 751, e-mail: khalida@volny.cz.

Soutěž o vstupenky na Aiwa! Festival (19. 11.)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Aiwa! Festival. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 18. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Během festivalu si pochutnáte na indické kuchyni.

Dvě volné vstupenky vyhrály čtenářky Bedřiška Pavlová a Petra Hypšová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.