neděle 17. ledna 2021 Drahoslav

SOUTĚŽ: Vyhrajte volňásky na dnešní Ples Budvaru!

Tradiční a velmi populární ples pivovaru Budějovický Budvar se uskuteční již dnes od 20 hodin ve společenském sále Domu kultury Metropol. Budějcká Drbna díky skvělé spolupráci s Budvarem získala osm lupenů pro své čtenáře, o které si můžete během odpoledne zasoutěžit.

Celý večer se můžete těšit na tradiční pivní studio s ochutnávkou mnoha druhů světových piv. V programu vystoupí Felix Slováček Big Band se zpěváky Martinou Bártovou a Felixem Slováčkem juniorem, Metroklub Big Band s Janem Kopečným, Markétou Bednářovou a Lucií Kochánkovou, Queenie - World Queen tribute band a DJ Radek Bulant. Akcí provede moderátor David Hocke.

Soutěž o vstupenky

Čtyři čtenáři Budějcké Drbny si mezi sebe rozdělí osm vstupenek, každá v hodnotě 350 Kč, rovným dílem. Každý tedy dostane po dvou lupenech. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do dnešní 16. hodiny následující otázku (na kterou najdete odpověď na tomto webu) a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Budějovický Budvar v roce 2013 vyrobil celkem 1 424 000 hektolitrů piva. Správně tedy je možnost A.

Po dvou volných vstupenkách získávají čtenáři Tomáš Hadrava, Lenka Kölblová, Lenka Švejdová a Pavlína Petrová. Blahopřejeme!

Štítky Ples Budvaru, DK Metropol, České Budějovice, Budějovický Budvar, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.