úterý 18. února 2020 Gizela

Pět dní zbývá do turnaje TOP 4. Utkají se Dynamo, Motor, Jihostroj a Štíři

Florbalový turnaj zástupců čtyř nejsledovanějších sportů v Česku uspořádají Štíři v Budějcích na podporu a motivaci mládeže. Hrát se bude v úterý 2. května.

V roce 2016 mohli diváci vidět v akci Romana Vráblíka, který sváděl souboje s Patrikem Čavošem, Radkem Machem nebo Lukášem Malým. Na hřišti se ukázali elitní hráči svých klubů a to je lákadlo, které se neodmítá. I letos se očekává podobná účast.

„Pro diváky bude překvapení, kdo se za jednotlivé kluby na hřišti ukáže,“ láká na akci Barbora Čížková, hlavní organizátorka a členka vedení florbalového oddílu FBC Štíři České Budějovice. Kromě pořádajícího klubu se akce zúčastní i fotbalisté SK Dynamo České Budějovice, volejbalisté VK České Budějovice (Jihostroj) a hokejisté ČEZ Motor České Budějovice.

Začátek turnaje TOP 4 je v 17:30 a je rozdělen na dvě části. „Nejprve budou hrát děti ročníku 2006, pro které je akce myšlena. Měla by jim přiblížit propojení s hráči A-týmů a motivovat je do další práce a zájmu o sport,“ dodává Čížková. „Po nich přijdou na řadu zápasy elitních hráčů.

Pro veřejnost bude připravena i autogramiáda, která proběhne po konci turnaje.

Autoři | Foto archiv FBC Štíři České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.