Dvě dívky utekly z výchovného zařízení. Pátrá po nich policie

Autoři | Foto Anh Tuan Tram, Policie ČR

Jihočeští policisté pátrají po dvou dívkách, které utekly včera odpoledne z výchovného zařízení v Homolích. Obě by se mohly podle policie pohybovat v Českých Budějovicích. Informace o nich mohou lidé volat na linku 158.

První hledanou je patnáctiletá Patricie Šomová. Dívka má dlouhé tmavé vlasy, je zhruba 150 centimetrů vysoká. Na sobě by měla mít černou mikinu a černé rifle. Druhá dívka sedmnáctiletá Veronika Kaštánková. Má krátké vlasy s červeným přelivem, vysoká je zhruba 160 centimetrů. Na sobě černou mikinu a modré kalhoty.

Dívky měly kolem druhé hodiny odpoledne utéct z výchovného zařízení Homole. „Obě dívky by se mohly pohybovat po Českých Budějovicích. Informace k jejich pohybu volejte na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Jiří Matzner.

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky krimi, policie, pátrání, mladiství

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.