středa 11. prosince 2019 Dana

Drbňátko měsíce

drbňátka prosinec 2018

čtvrtek, 10. ledna 2019, 09:39

Darvašová Markéta
Vaňásek Kryštof
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc listopad

Hlasování o drbňátko měsíce října je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Nela Čermáková, která se tak stala vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Štěpán Kvěch a bronzovou pozici bere Eliška Stupková.

Drbňátka listopad 2018

pátek, 7. prosince 2018, 13:28

Jakub Kuttner
Sebastian Schmied
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc říjen

Hlasování o drbňátko měsíce září je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Adéla Valentová, která se tak stala vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil David Bouček a bronzovou pozici bere Anežka Gabauerová.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc září

Hlasování o drbňátko měsíce srpna je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Agátka Grillová, která se tak stala vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Ela Rojdlová a bronzovou pozici bere Natálie Mazancová.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc srpen

Hlasování o drbňátko měsíce července je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Aneta Kuthanová, který se tak stala vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Adéla Hriňová a bronzovou pozici bere Alena Růžičková.

Drbňátka – srpen 2018

pátek, 7. září 2018, 08:22

Natálie Ambrožová
 Barbora Daňová
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za červenec

Hlasování o drbňátko měsíce června je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Patrik Matuška, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Václav Kantor a bronzovou pozici bere Adam Syrovátka.

Drbňátka – červenec 2018

úterý, 7. srpna 2018, 19:47

Rada Václav
Koritarová Natálie
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc červen

Hlasování o drbňátko měsíce května je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Theodor Troup, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Patrik Veverka a bronzovou pozici bere Laura Nováková.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.