středa 11. prosince 2019 Dana

Drbňátko měsíce

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc květen

Hlasování pro drbňátka dubna je u konce. První místo získala Laura Benešová. Stříbrnou příčku bere Honzík Kolář a na třetím místě skončila Viktorka Machová. Všem drbňátkům gratulujeme! A teď už se můžeme pustit do hlasování na další měsíc.

Drbňátka květen 2019

úterý, 11. června 2019, 07:43

Brožka David
Matějka Tomáš
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc duben

Hlasování o drbňátko března je u konce. Nejvíc hlasů od vás získal David Ratzka. Druhé místo brala Valerie Švepešová a třetí skončila Linda Irová. Gratulujeme!

Drbňátka duben 2019

úterý, 7. května 2019, 08:34

Zevl Sebastien
Vokounová Valerie
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc březen

Hlasování o únorová drbňátka je u konce. Nejvíce hlasů získal Jan Capl a stal se tak vítězem. Hned za ním skončila Kristýnka Čechová a třetí místo bere Michaela Bagová. Gratulujeme!

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc únor

Hlasování o drbňátko měsíce ledna je u konce. Nejvíce hlasů dostal Maxmilián Dašek a stává se tak vítězem! Za ním skončila Eliška Gragorová a třetí místo obsadil Martin Zatloukal. Gratulujeme!

Drbňátka únor 2019

pondělí, 11. března 2019, 11:00

Žákovský Jan
Mádl Tomáš
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc leden

Hlasování o drbňátko měsíce prosince je u konce. Vítězných pozic se tentokrát ujali chlapi. Nejvíce hlasů od vás získal Kryštof Vaňásek a stal se tak vítězem. Stříbrnou pozici bere Daniel Pelech a bronzový je Ladislav Keltner.

Drbňátka leden 2019

úterý, 12. února 2019, 16:05

Eliška Gregorová
Zuzana Komůrková
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc prosinec

Hlasování o drbňátko měsíce listopadu je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Sebastian Schmied, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Jan Strnad a bronzovou pozici bere Sára Kaňková.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.